Bizimle iletişim kur
Tracy Xu

Telefon numarası : 86-021-67618991

Naber : +8618117497668

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

Lanry Instruments (Şangay) Co, Ltd

 

Ultrasonik Debimetre Uzmanlaşmak 20 yıldan Fazla!

  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar Lanry No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 3000000-8000000 Yıl kurulan 2003
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş

Lanry Instruments, akış ölçüm cihazlarının profesyonel üreticisidir, araştırma ve geliştirme, üretim, işaretleme ve satış sonrası servikaların bir paket servisini sağlar.20 yıldan fazla debimetrelerin üretimine katılan Lanry, gelişmiş tasarım yetenekleri ile donatılmıştır ve yüksek tch sistem çözümünün tanıtımı ve inovasyonuna bağlılık için sağlam bir temel oluşturan zengin bir uygulama deneyimi biriktirmiştir.Şirket, üstün performans, yüksek stabilite ve güçlü güvenilirlik ile akış ölçüm cihazlarının üretimine adamıştır.Şu anda, Lanry Instruments farklı alanlardan ve uygulamalardan sorumlu Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd. ve Lanry Instruments (Dalian) Co., Ltd olarak iki branşta gelişmiştir.

 

"Yüksek kaliteli, yüksek verimli" iş ilkelerine bağlı kalarak, Lanry enstrümanları kaliteyi yaşamı olarak alır."Dürüstlük, yenilik, kazan-kazan" geliştirme ilkelerine bağlı kalarak, samimi iş yapmak ve teknoloji inovasyonu üzerinde duruluyor.Bu nedenle, birinci sınıf ürün kalitesi, birinci sınıf iş yönetimi ve birinci sınıf müşteri hizmetleri ile şirketin içtenlikle işbirliği yapması, karşılıklı gelişmesi ve daha sonra yerli ve yabancı müşterilerle birlikte parlaklık yaratması gerektiği düşünülmektedir!

 

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

Geçmiş
20 yıldan fazla akış enstrümanları üretimi yapan Lanry, gelişmiş tasarım yetenekleriyle donatılmıştır ve yüksek teknoloji sistem çözümünün geliştirilmesi ve inovasyonu için sağlam bir temel oluşturan zengin bir saha uygulama deneyimi sağlamıştır. Şirket, üstün performans, yüksek stabilite ve güçlü güvenilirlik ile akış ölçüm cihazlarının üretimine adamıştır.

Hizmet
"Yüksek kalite, yüksek verimlilik" iş prensiplerine bağlı kalarak, Lanry enstrümanları kaliteyi yaşamı kadar alır. "Dürüstlük, yenilikçilik, kazan-kazan" geliştirme ilkelerine bağlı kalarak, samimi bir iş yapıyoruz ve teknoloji yeniliğine odaklanıyoruz. Bu nedenle, birinci sınıf ürün kalitesi, birinci sınıf işletme yönetimi ve birinci sınıf müşteri hizmetleri ile, kurumun içtenlikle işbirliği yapması, karşılıklı olarak gelişmesi ve daha sonra yerli ve yabancı müşterilerle birlikte parlaklık yaratması gerektiği düşünülmektedir!

Ekibimiz

Şu anda, Lanry Instruments, farklı alanlardan ve uygulamalardan sorumlu olan Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd. ve Lanry Instruments (Dalian) Co., Ltd olarak iki dalda gelişmiştir.

Lanry Instruments, genel müdürün liderliğinde, Pazarlama Borçları, Ürün Borçları, Kalite Kontrol Borçları, Ar-Ge Borçları, Mali Borçlar vb. İçin altı işlevsel bölüme sahiptir. Pazarlama Borçları genel olarak üç bölümden oluşan iç pazar, uluslararası pazar ve teknik hizmetten oluşmaktadır. Ürün Bölümü'nde dört atölye, kaynak atölyesi, işleme atölyesi, montaj atölyesi, kalibrasyon atölyesi bulunmaktadır.