Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

Lanry Instruments (Şangay) Co, Ltd

 

Ultrasonik Debimetre Uzmanlaşmak 20 yıldan Fazla!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd. Sertifikalar
Görünüm çok güzel ve kalitesi çok iyi.Diğer Çin tedarikçisinin sayaçlarını aldım, ancak Lanry'nin sayacının içinde koruyucu kılıf var.

—— Daphne Whitby-Birleşik Devletler

Her zamanki gibi iyi işbirliği.

—— BAY

Mevcut virüs koşullarında, Lanry'nin bize bazı Maskeler tedarik ettiğini ve her personele dağıtıldığını fark ettik.

—— BAY

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

         

   

   

         

 • OEM / ODM
  Lanry Instruments, OEM ve ODM işbirliğinde zengin deneyime sahiptir. Müşteri istekleri doğrultusunda kişiye özel ve profesyonel ultrasonik debimetre üretiyoruz.

  OEM customer Müşterinin talebi üzerine, mevcut ürünlerimize dayanarak bazı değişiklikler sunuyoruz ve bunları müşteri markası olarak daha fazla üretiyoruz. Bununla birlikte, bu değişiklikler mekanizma, devre ve fonksiyonların yönü üzerinde büyük değişiklikler içermemektedir.

  ODM: güçlü Ar-Ge alayı ve yılların tasarım ve profesyonel üretim hattı ve üretim tesisi tecrübesiyle donatılmış olarak, mevcut ürünümüz temelinde mekanizma, devre ve fonksiyon yönlerini içeren büyük değişiklikler / değişiklikler yapmayı sağlayan ODM hizmeti de sunuyoruz. Ya da tamamen müşterilerin isteğine göre özel ürünler sunmak.

  OEM veya ODM işbirliğiyle ilgileniyorsanız, lütfen info@lanry-flow.com adresine e-posta göndermekten çekinmeyin. Satış Müdürümüz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. İlginiz için teşekkürler.

 • Ar-Ge
  Lanry Instruments Corporation, akış algılama cihazlarının profesyonel üreticisi olup, araştırma ve geliştirme, üretim, pazarlama ve satış sonrası servislerden oluşan bir paket hizmet vermektedir. 20 yıldan fazla akış enstrümanları üretimi yapan Lanry, gelişmiş tasarım yetenekleriyle donatılmıştır ve yüksek teknoloji sistem çözümünün geliştirilmesi ve inovasyonu için sağlam bir temel oluşturan zengin bir saha uygulama deneyimi sağlamıştır. Şirket, üstün performans, yüksek stabilite ve güçlü güvenilirlik ile akış ölçüm cihazlarının üretimine adamıştır.

İletişim bilgileri
Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Tracy Xu

Tel: 86-021-67618991

Faks: 86-021-67801625

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)